ASP.NET Core 3.0: From Zero to Hero (1/4) (ASPNET-FZTH1)

Osnova kurzu

Tento kurz je součástí sady kurzů ASP.NET Core 3.0 - From Zero to Hero. Pokud se chcete registrovat na celou sérii, využijte zvýhodněnou cenu za kompletní sérii.

Během celé série kurzu ASP.NET Core 3: From Zero to Hero se naučíte pracovat s infrastrukturou platformy ASP.NET Core 3.0 a navrhovat vlastní řešení, které využívá veškeré výhody této platformy. Seznámíte se s návrhem databázového modelu pomocí Entity Framework Core. Budeme se věnovat práci s uživateli a jejich autentizaci. Projdeme si možnosti při psaní UI na platformě ASP.NET Core 3. Zaměříme se na správu zdrojového kódu a nasazování do Azure nebo vlastní IIS server a následný monitoring nasazené aplikace.

V kurzu se seznámíme s platformou .NET Core a webovou částí ASP.NET Core 3. Ukážeme si novinky, které platforma přináší oproti ASP.NET Frameworku a ukážeme si jak tyto novinky využívat v praxi.

 • .NET Standard
 • .NET Core
 • Struktura ASP.NET Core
  • Konfigurace
  • Middlewares
  • Dependency Injection
  • HttpClient
  • Logování
  • Background služby
 • Vývoj demo aplikace

 

Počet částí kurzu v osnově nemusí odpovídat počtu dní, po které se kurz koná. Večerní kurzy se skládají ze 3hodinových bloků, denní kurzy zahrnují 6 hodin výuky na každý den. Během kurzu se samozřejmě dozvíte vše, co je uvedeno v osnově.

 

Požadované znalosti: C#

Klíčová slova: ASP.NET Core, .NET Core

Kategorie: Webové aplikace

 

Termíny kurzu
DatumMísto konáníLektorPoznámkaCena
24. října 2019 9:00 - 16:00 25. října 2019 9:00 - 16:00
Brno Tomáš Jurásek 8 000 + DPH Přihlásit se na kurz

Cena zahrnuje účast na všech dnech daného kurzu.

Aktuálně nejsou plánovány žádné termíny tohoto kurzu. V případě, že máte o toto téma zájem, napište nám.

Mám zájem o in-house kurz

Termíny kurzu
Datum
24. října 2019 9:00 - 16:00 25. října 2019 9:00 - 16:00
Místo konání
Brno
Lektor

Poznámka

Cena
8 000 + DPH

Přihlásit se na kurz

Cena zahrnuje účast na všech dnech daného kurzu.


Aktuálně nejsou plánovány žádné termíny tohoto kurzu. V případě, že máte o toto téma zájem, napište nám.


Mám zájem o in-house kurz
Lektoři

Tomáš Jurásek

Jsem vývojář a konzultant, který se zabývá .NET technologiemi. Příbližně od roku 2014 jsem součástí komunity Microsoft Student Partner, kde se podílím na různých konferencích, akcích a propagaci Microsoft technologií.

Mám zkušenosti s vývojem a provozem velkých distribuovaných systémů postavených na microservices architektuře a refactoringu starých legacy systémů. Momentálně pracuji jako Software Architekt na projektech pod společností Riganti.

O problémech, které při návrhu a vývoji řeším, rád píšu na svém blogu.

Neustále se vzdělávám a rád pomáhám ostatním vývojařským týmům růst a poznat nové techniky a technologie, které jim ulehčí práci. Pokud máte zájem o školení, neváhejte se mi ozvat.