O kurzech

Na dotNETcollege umíme vyhovět všem požadavkům, ať už jste jednotlivec, který se chce naučit konkrétní technologie, nebo ať jste firma, která potřebuje proškolit celý vývojový tým.

Nejnovější kurzy .NET Framework

Veřejné kurzy Pro jednotlivce i firmy

Každý měsíc vypisujeme několik veřejných kurzů v Praze a v Brně. Typická délka kurzu jsou 2 nebo 3 dny. Kurzy mají i praktickou část, takže pokud si přinesete vlastní notebook, můžete si probírané věci ihned zkoušet.

Můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky našich témat. Pokud vám termín nevyhovuje nebo máte zájem o téma, které není aktuálně vypsané, rádi jej vypíšeme a pokud se přihlásí dostatečné množství účastníků, kurz uskutečníme.

Vyberte si kurz

Nejnovější kurzy .NET Framework

Kurzy na míru Přijedeme za vámi a proškolíme celý váš tým

Nejste z Prahy ani Brna, nebo vás ve firmě víc? Přijedeme s vědomostmi za vámi! Můžete si vybrat téma z naší nabídky, nebo vám sestavíme kurz přesně tak, jak budete potřebovat. Cena kurzu na míru není závislá na počtu účastníků - kolik vás přijde, tolik vás odškolíme.

Osnovu kurzu sestavujeme individuálně. Můžeme vzít několik kurzů z naší nabídky a sloučit je do jednoho, nebo naopak vynechat části, které nepotřebujete. Můžeme strávit podstatnou část kurzu diskusí o konkrétních problémech, se kterými se na vašich projektech potýkáte.

Vyberte si téma

Nejnovější kurzy .NET Framework

Večerní kurzy Nemůžete si dovolit chybět v práci?

Nemůžete si dovolit nebýt v práci, ale zároveň se chcete dále vzdělávat? Organizujeme i série večerních kurzů, které jsou velmi oblíbené. Večerní kurz trvá 4 až 5 týdnů, každý týden jedna lekce.

Kurzy probíhají ve večerních hodinách, typicky od 18:00 do 21:00.

Přihlaste se nyní.