O nás

Nabízíme vzdělávání v oblasti vývoje aplikací a služeb na platformě Microsoft .NET (C#, ASP.NET) a na webu (HTML 5, CSS, Javascript) a databázích Microsoft SQL Server. Klademe důraz na praktické zkušenosti lektorů a individuální přístup.

Naši lektoři tráví většinu času vývojem aplikací a používáním technologií, které školíme - mají tedy s těmito technologiemi reálné zkušenosti a znají jak jejich silné stránky a výhody, tak i jejich úskalí.

Naši lektoři jsou uznávaní odborníci, držitelé ocenění Microsoft Most Valuable Professional a kromě kurzů dotNETcollege je můžete potkat na předních českých vývojářských konferencích.

Lektoři

Michal Altair Valášek

Zjistiv, že má obě ruce levé a na politiku nemá žaludek, začal se zabývat počítači. Konkrétně a zejména pak vývojem webových aplikací v ASP.NET a počítačovou bezpečností. Je autorem několika stovek odborných článků v mnoha médiích a spoluautorem knihy o datových schránkách a eGovernmentu. Kromě toho je služebně nejstarším českým držitelem titulu Microsoft MVP (Most Valuable Professional).

Petr Koutný

Již více než 10 let se zabývám webovým vývojem na platformě .NET a vším, co s ním přímo či nepřímo souvisí. Zajímám se o čistotu kódu, efektivní a stabilní řešení aplikace. V poslední době mě oslovila technologie Angular, která do divokého javascriptového světa přináší trochu systémovosti a přehlednosti. Skrze dotnetcollege bych rád naučil lidi efektivněji a čitelněji programovat.

Jiří Kysela

Zaměřuji se zejména na vývoj v PHP a multiplatformní vývoj mobilních aplikací v HTML5/JavaScript/CSS a Adobe PhoneGap. Dále na bezpečnost mobilních aplikací a prostorových dat jejich uživatelů. Specializuji se na využívání geolokačních technologií, pohybových a dalších senzorů v mobilních zařízeních prostřednictvím různých API. V oblasti mobilních ICT jsem publikoval desítky odborných článků a jsem spoluautorem několika knih. Řadu let pak přednáším na několika univerzitách a působím jako nezávislý lektor.

Jiří Činčura

Jiří Činčura je nezávislý vývojář a konzultant se zaměřením na datové a business vrstvy, jazykové konstrukce, paralelizmus a databáze - především Entity Framework, asynchronní a paralelní programování, cloud a Windows Azure. Je nositelem titulu Microsoft Most Valuable Professional. Jeho články, rady, tipy a triky si můžete přečíst na www.tabsoverspaces.com.

Tomáš Jurásek

Jsem vývojář a konzultant, který se zabývá .NET technologiemi. Příbližně od roku 2014 jsem součástí komunity Microsoft Student Partner, kde se podílím na různých konferencích, akcích a propagaci Microsoft technologií.

Mám zkušenosti s vývojem a provozem velkých distribuovaných systémů postavených na microservices architektuře a refactoringu starých legacy systémů.

Patrik Švikruha

Profilujem sa ako WebOps engineer a konzultant ktorý sa orientuje primárne na .NET technológie. Medzi moje oblasti záujmy patrí aj JavaScriptový svet so všetkými jeho radosťami a boliestkami. Približne od roku 2017 pôsobím v komunite Microsoft Student Partner kde sa podielam na akciach a konferenciach ktoré propagujú Microsoft technológie.

Tomáš Herceg

Jsem Microsoft Most Valuable Professional a Microsoft Regional Director a vlastním softwarovou firmu RIGANTI, která se zabývá vývojem aplikací na platformě Microsoft .NET. Pod hlavičkou dotNETcollege poskytuji školení a konzultace na celou oblast .NET frameworku. Jsem také autorem open source projektu DotVVM.

Tomáš Jecha

Jsem nezávislý softwarový architekt a lektor pracující převážně na platformě Microsoft. Skrze dotNETcollege nabízím formou kurzů a konzultací své znalosti z praxe firmám i jednotlivcům. Mojí specializací je ASP.NET MVC, architektura větších aplikací, optimalizace a databáze. Již od roku 2009 obhajuji ocenění Microsoft Most Valuable Professional. Potkat mě můžete také na konferenci MS Fest jako organizátora i přednášejícího.

Martin Kaše

Jsem vývojář s více než třemi lety zkušeností s vývojem mobilních aplikací, a to jak u velkých firem, tak vlastních projektů. Zajímám se o nové technologie. Jsem nezávislý lektor zaměřující se na platformu PhoneGap a Apple technologie. Vývoj mobilních aplikací jsem školil například i v České Spořitelně a Seznamte.se

Martin Dybal

Pracuji jako .NET vývojář pro firmu Riganti. Věnuji se hlavně mobilnímu a webovému vývoji. Působím jako nezávislý lektor. Ve volném čase pomáhám s organizací WUG v Brně a MS Festu.