Přihlásit se | Registrace | Administrace | Lektorská sekce | Odhlásit
Všechna témata

Desktopové aplikace

Pro vývoj desktopových aplikací v .NETu existuje celá řada technologií. Základním kurzem, který je prerekvizitou pro všechny aktuálně používané technlogie, je kurz o jazyce XAML. Po jeho zvládnutí se můžete vydat buď k technologii Windows Presentation Foundation (WPF), nebo se naučit psát univerzální aplikace pro Windows (Universal Windows App).

Přecházíte z WinForms na WPF nebo na Windows Universal Application? V obou těchto technologiích se uživatelské rozhraní navrhuje úplně jinak, než tomu bylo ve WinForms.

   Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

  Lektor:

  Na tomto kurzu si vysvětlíme, jak vyvíjet univerzální aplikace pro Windows. Ukážeme si, jak používat vzor MVVM a jaké jsou jeho výhody. Ukážeme si komponenty a funkce specifické pro Windows Universal Platform, vysvětlíme si, jaká má tato platforma možnosti a omezení. V poslední části si povíme o procesu vystavení aplikace na Windows Store.

    Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

   Lektor:

   V rámci tohoto kurzu se seznámíte s technologií .NET MAUI, která umožňuje psát multiplatformní aplikace pro iOS, Android, Windows a Mac OS jednotně s využitím jazyka C# a XAML.

     Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

    Lektor: Roman Jašek