ASP.NET Core: kompletní sada 5 kurzů (COREALL)

Termíny:

Aktuálně nemáme vypsaný žádný termín. Poptat termín kurzu

Ať se nám to líbí nebo ne, ASP.NET Core je tady, zůstane tady a je třeba mu věnovat pozornost. Proto jsme pro vás připravili sérii pěti dvoudenních kurzů, na kterých vás naučíme, jak tuto platformu ovládnout. Důrazně doporučujeme zúčastnit se všech kurzů, neboť na sebe přímo navazují a dohromady pokrývají celé téma.

ASP.NET Core (1/5): Co to je a jak to funguje

Nová platforma .NET Core se v principech svého fungování výrazně liší od stávajících technologií. Ve dvou dnech si ukážeme, jak .NET Core vnitřně funguje a jaká je nová struktura projektu. Naučíte se psát middleware, což je náhrada http handlerů a modulů a hostovat svou aplikaci nezávisle nebo v IIS.

ASP.NET Core (2/5): Architektura a IoC/DI

Nová platforma .NET Core obsahuje už v základu podporu pro Dependency Injection a v podstatě si vynucuje dodržování SOLID principů při tvorbě aplikace. V tomto dvoudenním kurzu si vyzkoušíte, jak monolitickou aplikaci postupně přeměnit v aplikaci, kterou .NET Core nativně používá. Také se naučíte jak používat vestavěný IoC/DI kontejner a jak ho nahradit jiným, schopnějším.

ASP.NET Core (3/5): Novinky v MVC Core 1.0

Nová platforma .NET Core přináší i novou verzi MVC frameworku. V tomto dvoudenním kurzu si ukážeme, jak se používá. Vyzkoušíte si novinky, jako tag helpery (včetně tvorby vlastních) nebo view components. V kombinaci se znalostmi z předchozích dvou kurzů tak dokážete napsat kompletní aplikaci v ASP.NET Core + MVC a nasadit ji.

ASP.NET Core (4/5): Autentizace uživatelů pomocí ASP.NET Identity Core

Nová platforma .NET Core nabízí i novou verzi autentizačního frameworku ASP.NET Identity. Ten nahrazuje dnes již zastaralé a nebezpečné ASP.NET Membership a Role providery. Nabízí moderní, rozšiřitelnou architekturu a bezpečnost podle současných standardů. Ve dvou dnech si vyzkoušíte vytvoření běžné aplikace s bezpečně implementovanými standardními funkcemi jako je reset hesla, kryptografické ověření e-mailové adresy, práce s rolemi nebo zavedení bezpečné dvoufaktorové autentizace.

ASP.NET Core (5/5): Automatické generování UI a pokročilé ASP.NET Identity

Tématem pátého kurzu o .NET Core je automatizace tvorby uživatelského rozhraní a pokročilejší využití ASP.NET identity. Naučíte se, jak automaticky generovat uživatelské rozhraní v ASP.NET MVC a Razor Pages za použití metadat a jak lokalizovat aplikace do více jazyků. V oblasti identity si ukážeme, jak umožnit přihlašování pomocí externích identity providerů (jako Facebook, Twitter, Google nebo Microsoft Account) a také jak si vytvořit vlastního identity providera a umožnit přihlašování vlastním a cizím aplikacím.


Tento kurz je prvním z pětidílné série kurzů věnované platformě ASP.NET Core. Můžete se registrovat jen na některé části, nebo využít zvýhodněnou nabídku pro celou sadu.

Cena jednoho kurzu je 8000 Kč + DPH, při registraci na všechny kurzy můžete využít akční cenu 34000 Kč + DPH.

Všechny termíny kurzu lze absolvovat též online prostřednictvím platformy Microsoft Teams.

Požadované znalosti: C#, HTML, CSS

Klíčová slova: webové aplikace ASP.NET Core .NET Core

Kategorie: Webové aplikace

Michal Altair Valášek

Termíny kurzu

Nejsou vypsány žádné kurzy. Napište nám a my s tím něco uděláme.

Prerekvizity

Navazující kurzy

Související kurzy