ASP.NET Core (5/5): Automatické generování UI a pokročilé ASP.NET Identity (CORE5)

Termíny:

Aktuálně nemáme vypsaný žádný termín. Poptat termín kurzu

Ať se nám to líbí nebo ne, ASP.NET Core je tady, zůstane tady a je třeba mu věnovat pozornost. Proto jsme pro vás připravili sérii pěti dvoudenních kurzů, na kterých vás naučíme, jak tuto platformu ovládnout. Důrazně doporučujeme zúčastnit se všech kurzů, neboť na sebe přímo navazují a dohromady pokrývají celé téma.

Tématem pátého kurzu o .NET Core je automatizace tvorby uživatelského rozhraní a pokročilejší využití ASP.NET identity. Naučíte se, jak automaticky generovat uživatelské rozhraní v ASP.NET MVC a Razor Pages za použití metadat a jak lokalizovat aplikace do více jazyků. V oblasti identity si ukážeme, jak umožnit přihlašování pomocí externích identity providerů (jako Facebook, Twitter, Google nebo Microsoft Account) a také jak si vytvořit vlastního identity providera a umožnit přihlašování vlastním a cizím aplikacím.


Tento kurz je prvním z pětidílné série kurzů věnované platformě ASP.NET Core. Můžete se registrovat jen na některé části, nebo využít zvýhodněnou nabídku pro celou sadu.

Cena jednoho kurzu je 8000 Kč + DPH, při registraci na všechny kurzy můžete využít akční cenu 34000 Kč + DPH.

Všechny termíny kurzu lze absolvovat též online prostřednictvím platformy Microsoft Teams.

Požadované znalosti: C#, HTML, CSS

Klíčová slova: webové aplikace ASP.NET Core .NET Core

Kategorie: Webové aplikace

Michal Altair Valášek

Termíny kurzu

Nejsou vypsány žádné kurzy. Napište nám a my s tím něco uděláme.

Prerekvizity

Navazující kurzy

Související kurzy