Mobilní aplikace

Zpět na všechny témata

Vyvíjet pro mobilní telefony a tablety je dnes čím dál žádanější. Nedopusťte, aby vám ujel vlak, a přijďte se dozvědět něco o vývoji multiplatformních aplikací ve PhoneGapu nebo pomocí Xamarinu tak, aby fungovaly stejně na Windows Phone, Androidu i iOS.

Mobilní aplikace

Xamarin - vývoj multiplatformních mobilních aplikací (C134)

Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

Tomáš Herceg, Martin Dybal, Roman Jašek

V průběhu tohoto kurzu si ukážeme, jak vyvíjet mobilní aplikace, které beží na Windows Phone, Android a iOS. Ukážeme si, jak vytvářet uživatelské rozhraní, jak využít architektonický vzor MVVM a jak sdílet kód mezi těmito platformami včetně viewmodelů. Dále si ukážeme Xamarin Forms, které umožňují vytvořit pomocí jednoho XAML souboru rozhraní pro všechny platformy, a práci s hardwarem telefonu (kamera, senzory atd.).

PhoneGap - vývoj multiplatformních mobilních aplikací - 3 dny (C135)

Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

Cílem kurzu je naučit účastníky využívat Adobe PhoneGap – světově nejrozšířenější nástroj pro multiplatformní vývoj mobilních aplikací. PhoneGap Vám umožní jednotný, rychlý a flexibilní vývoj pro všechny nejrozšířenější mobilní platformy (Android, iOS a Windows), jednoduše pouze za pomoci JavaScriptu a HTML s CSS. Rozsáhlé dostupné API poskytnou plnohodnotné využívání hardware mobilních zařízení, včetně senzorů a možností geolokace pro vývoj moderní appky.

PhoneGap - vývoj multiplatformních mobilních aplikací - 2 dny (C147)

Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

Martin Kaše

Na tomto kurzu si ukážeme, jak vyvíjet mobilní aplikace pomocí platformy PhoneGap pro dvě hlavní mobilní platformy (iOS a Android). Ukážeme si, jak udělat nativně vypadající uživatelské rozhraní, jak pracovat s fotoaparátem, jak používat senzory a mnoho dalšího.

Xamarin Forms (C148)

Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

Roman Jašek

V rámci tohoto kurzu se seznámíte s technologií Xamarin Forms, která umožňuje psát aplikace pro iOS, Android, ale například i univerzální aplikace pro Windows, jednotně pomocí jazyka XAML.

Update Days: Xamarin (XAMARIN)

Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

Tomáš Herceg

Od chvíle, kdy Microsoft koupil Xamarin a zpřístupnil jejich produkt všem vývojářům zdarma, uplynul již nějaký ten pátek. Xamarin již dávno není jen doplněk do Visual Studia, který zkompiluje váš C# kód tak, aby fungoval na telefonech s iOS nebo Androidem.

MAUI - multiplatformní aplikace v .NETu (C161)

Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

Roman Jašek

V rámci tohoto kurzu se seznámíte s technologií .NET MAUI, která umožňuje psát multiplatformní aplikace pro iOS, Android, Windows a Mac OS jednotně s využitím jazyka C# a XAML.

Hledáte kurz na téma, které v nabídce nemáme?

  • Vyberte si libovolná témata z oblasti vývoje v .NETu nebo na webu
  • Osnovu kurzu sestavíme společně dle požadavků a zkušeností vašeho týmu
  • Lektor přijede za vámi kamkoliv v Česku nebo na Slovensku
  • Během kurzu se můžeme věnovat konkrétním problémům, které řešíte na projektu